Suicide Squad

Yorumlarımızı okumadan kesinlikle film izlemeyiniz ! 🙂

Film Hakkında Yorumumuz

İyinin üstünde bir film olmuş. Film kahramanlarının çizgi roman karakterleri olması ayrı bir keyif yaratıyor. Bu filmi diğer süper kahraman filmlerinden farklı kılan, burada ki karakterler kötü kahramanlar olması ki bu da insanda merak yaratmıyor değil. Daha çok kötülük beklediğim bu filmde kötülerin dünyayı kurtarma çabalarını sevmedim. Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn karakteri filmi taşıyor diyebilirim. Harley Quinn çizgi romandan da bildiğiniz gibi Joker’in sevgilisi. Bu filmde sevmediğim bir başka konu Joker karakterinin çok az gözükmesi, sanki kitleyi arttırsın diye göstermelik kullanılmış. Ancak genel anlamda sıkılmadan izleyeceğiniz bir aksiyon filmi olmuş. Gayet akıcı ve görsel anlamda tatmin edici bir yapım. Ben beğendim. Sizlere de tavsiye ederim.

Suicide Squad

Filmin Imdb puanı – 6.0 / 10.0

Bizim Imdb puanımız – 7.5/ 10.0

Filmin Konusu

DC Comics’in bol kötülü çizgi romanı olan Suicide Squad’dan aynı isimle uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturuyor. Robert  Kanigher ve Ross Andru’nun yarattığı karakterleri uyarlayan isimse Justin Marks. DC Entertainment ve Warner Bros.’un ortak yapımcılığında hayata geçen projenin kadrosunda ise Margot Robbie, Will Smith, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jared Leto gibi yıldız pek çok isim yer alıyor.

Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?

İyi Seyirler… 🙂

Yönetmen

David Ayer

Karakterler

Margot Robbie
Rolü / Harley Quinn
Will Smith
Rolü / Dead Shot

Jared Leto
Rolü/ Joker

Cara Delevingne
Rolü / Enchantress

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir